Lahendused ventilatsiooni-, kütte- ja ruumipõhiseks kontrollimiseks

regin_solutions

REGIN’i PIDEV EESMÄRK on leida õiged tooted ja parimad lahendused, mis sobivad teie vajadustele. Pole vahet, kas on vaja valida õiget kontrollventiili või aidata luua suuri ja keerukaid ehitusautomaatika süsteeme, oleme me alati olemas, et toetada ja aidata teil samuti lahendada oma probleeme.
Meie tee optimaalsete ventilatsioonilahendusteni

Kui tegemist on ventilatsioonilahendusega, siis Regini kontseptsiooniks on tuua õue tunne siseruumidesse. Meie eesmärk on luua täiuslik kombinatsioon soojuse, jaheduse ja teatud õhu kvaliteedi vahel – saavutada see samas energiat säästes. Kas tegemist on korterelamu, ülikooli või ruumidega, kus nõudmised õhu kvaliteedile on ekstra ranged, siis tänu Regini intelligentsete kontrollerite ja laia tehnosüsteemide komponentide valikule on ideaalne lahendus teie konkreetsele projektile alati käeulatuses.

Tutvu meie ventilatsioonilahendustega

Meie tee optimaalsete küttelahendusteni

Regini meeskonnal on küttesüsteeme ja tooteid arendades mõttes tervikliku lahenduse loomine- Meie jaoks on kõige tähtsam hoolitseda, et meie kliendid saavad meie tootevalikuga saavutada mugavust ja energiasäästu, olenemata kliima tingimustest, kütteallikast või hoone tüübist. Meie lahendused on saavutatud tihedast koostööst klientide ja partneritega.

Tutvu meie küttelahendustega

Meie tee optimaalsete ruumikontrolli lahendusteni

Kõikide Regini ruumipõhise kontrolli lahenduste lähtepunktiks on lihtsus ja põhjalikkus. Iga toode on valminud tihedas koostöös klientide ja partneritega. Koos on lihtne leida lahendusi, mis tagavad nii mugavad tingimused , samas hoiavad kokku kulutusi energiale. Meie põhiliseks vahendiks, nende eesmärkide saavutamiseks on meie lai tootevalik, mis loob vajalikud eeldused erilahendusteks – alates VAV süsteemides, jahutuspalkidest kuni jahutuskonvektoriteni.

Tutvu meie ruumipõhiste lahendustega